Domů Zaujalo mě ... Odhalené tajemství

Ze života dospěláka

Počet návštěv

mod_vvisit_counterDnes1
mod_vvisit_counterVčera49
mod_vvisit_counterTento měsíc433
mod_vvisit_counterCelkem111551
Czech English Italian Polish Russian Spanish
Odhalené tajemství
Zaujalo mě

 I. Odhalené tajemství
1. Velkým životním tajemstvím je zákon přitažlivosti.
2. Zákon přitažlivosti říká, že podobné věci se přitahují a tak, kdykoliv myslíš, přitahuješ k sobě zároveň podobné myšlenky.
3. Myšlenky fungují jako magnet a mají určitou frekvenci. Při myšlení jsou myšlenky vysílány do vesmíru a magneticky přitahují všechny podobné věci s podobnou frekvencí. Všechno co vysíláš, se vrací ke svému zdroji – k TOBĚ.
4. Jsme jako lidský televizní vysílač, který myšlenkami vysílá frekvenci. Pokud chceš ve svém životě cokoli změnit, změň frekvenci, a to tak, že změníš své myšlenky.
5. Tvé současné myšlenky utvářejí tvůj budoucí život. O čem nejvíce přemýšlíš, nebo na co se nejvíce zaměřuješ, dojde ve tvém životě naplnění.
6. Naše myšlenky se stávají realitou.

 II. Tajemství zjednodušeně
1. Zákon přitažlivosti je přírodním zákonem. Je objektivní podobně jako gravitační zákon.
2. Do tvého života nemůže vstoupit nic, co nepřivoláš dlouhotrvajícími myšlenkami.
3. Abychom poznali, jaké máme myšlenky, zeptejme se sami sebe, jaké máme pocity. Emoce jsou cenné nástroje, které nám neustále říkají, jaké jsou naše myšlenky.
4. Není možné cítit se mizerně a zároveň mít dobré myšlenky.
5. Tvoje myšlenky určují tvoji frekvenci a pocity Ti okamžitě sdělí, na jaké jsi frekvenci. Když se cítíš mizerně, tehdy jsi na frekvenci, kterou přitahuješ víc negativních věcí. Když se cítíš dobře, mocně k sobě přitahuješ víc dobra.
6. "Posunovači", mezi něž patří příjemné vzpomínky, příroda, nebo oblíbená muzika, mohou tvoje pocity vylepšit a tak okamžitě změnit i tvoji frekvenci.
7. Cit lásky je tou největší frekvencí, kterou, můžeš vysílat i k člověku, který Ti ublížil. Čím větší lásku pociťuješ, tím větší sílu využíváš!

 III. Jak využít tajemství
1. Podobně jako Aladinův džin, plní zákon přitažlivosti každý náš příkaz.
2. Kreativní metoda nám pomáhá tvořit to, co chceme, ve třech krocích: požádej, věř a získej!
3. Tím, že vesmír požádáš o to, po čem toužíš, je pro tebe zároveň příležitost ujasnit si, co opravdu chceš. Tím, že si to ujasníš, zároveň o to požádáš.
4. Věřit znamená jednat, mluvit a myslet, tak jako by, jsi již měl (a) to, oč jsi žádal (a). (Přítomný čas). Pokud vysíláš frekvenci, že jsi to již získal (a), zákon přitažlivosti posune osoby, události a okolnosti takovým způsobem, že to získáš.
5. Získat zahrnuje pocit, jaký budeš mít, až tvoje touha dojde svého naplnění. To, že se cítíš dobře, tě uvádí na frekvenci toho, po čem toužíš.
6. Např. abys ubral (a) na váze, nezaměřuj se na úbytek na váze. Zaměř se místo toho na ideální hmotnost. Vyvolávej v sobě pocity ideální váhy, a tím ji k sobě přivoláš.
7. Vesmíru netrvá dlouho splnit to, po čem toužíš. Je pro něj právě tak snadné zařídit padesát korun, jako milion korun.
8. Snadná cesta, jak zakusit zákon přitažlivosti v akci, je začít s něčím malým - například šálkem kávy nebo parkovacím místem.
9. Chtěj silně přitáhnout něco malého. Jakmile zakusíš sílu přitažlivosti, kterou v sobě máš, posune tě to k tvoření daleko větších věcí.

 IV. Účinné metody
1. Očekávání, je mocnou přitažlivou silou. Očekávej věci, po kterých toužíš a neočekávej věci, které nechceš.
2. Vděčnost, je mocná metoda, kterou můžeš změnit svou energii a přivést si do života víc toho, po čem toužíš. Buď vděčný (á) za to, co již máš a přitáhneš víc pozitivního.
3. Když dopředu děkuješ za to, po čem toužíš, urychluješ tím své tužby a vysíláš silnější signál do vesmíru.
4. Vizualizace je metoda, při níž si v mysli vytvoříš představy a těšíš se z toho, po čem toužíš. Když si něco vizualizuješ, generuješ mocné myšlenky a pocity, že už teď, to co chceš, máš. Zákon přitažlivosti ti pak tuto skutečnost vrátí právě takovou, jakou jsi ji v duchu viděl (a).
5. Abychom mohli využít zákon přitažlivosti ke svému prospěchu, udělejme si z toho zvyk - nejen jednorázovou událost.
6. Na konci každého dne, než půjdeš spát, si projdi události onoho dne. Jakékoli události nebo okamžiky, které neodpovídají tomu, co jsi chtěl (a), si znovu přehraj v mysli tak, jak by sis přál (a), aby proběhly.

 V. Tajemství jako klíč k penězům
1. Abychom přitáhli do života peníze, zaměřme se na hojnost a bohatství. Je nemožné přivést do života víc peněz, pokud se zaměřujeme na jejich nedostatek.
2. Je užitečné použít představivost a předstírat, že již máš peníze, po kterých toužíš. Předstírej, že jsi bohatý (á) a zlepšíš své pocity ohledně peněz. Jakmile se tvé pocity zlepší, začne peněz do tvého života proudit víc.
3. Cítit se šťastný je nejrychlejší způsob, jak si do života přilákat peníze.
4. Dívejte se záměrně na vše, co se ti líbí, a říkej si: „Mohu si to dovolit. Mohu si to koupit!“ Změníš své myšlení a začneš se v záležitostech peněz cítit lépe.
5. Dávej peníze, abys jich do svého života přivedl (a) víc. Když budeme štědří a budeme mít dobrý pocit z toho, že se o peníze rozdělíme, říkáme tím zároveň: " Mám jich hodně "
6. Vizualizuj si, že ti poštou chodí šeky a poukázky.
7. Váhovou misku s myšlenkami nakloň k bohatství a představuj si ho.

 VI. Tajemství jako klíč k mezilidským vztahům
1. Když chceš navázat vztah, přesvědč se, že tvoje myšlenky, slova, činy a okolnosti nejsou v rozporu s tvými tužbami.
2. Tvým úkolem jsi Ty. Dokud nejprve nenaplníš sám/sama sebe, nemůžeš nikomu nic dát.
3. Jednej se sebou samým s láskou a respektem a přitáhneš lidi, kteří lásku a respekt projeví tobě.
4. Když sebe vnímáš negativně, blokuješ lásku a místo toho přitahuješ víc lidí a situací, ze kterých se neustále budeš vnímat negativně.
5. Zaměř se na vlastnosti, které na sobě obdivuješ a zákon přitažlivosti ti na tobě ukáže víc úžasných vlastností.
6. Aby vztah fungoval, zaměř se na to, co na jiné osobě oceňuješ a nesoustřeď se na stížnosti a reptání. Když se zaměříš na kladné stránky, víc jich tak získáš.

 VII. Tajemství jako klíč ke zdraví
1. Placebo efekt je příkladem přitažlivosti v akci. Když pacient upřímně věří, že tabletka je lék, dosáhne toho, čemu věří a vyléčí se.
2. Zaměření na dokonalé zdraví je něco, co můžeme uvnitř sebe dělat všichni, navzdory tomu, co se může dít venku.
3. Smích přitahuje radost, uvolňuje negativitu a vede k zázračným uzdravením.
4. Chorobu nebo nemoc v těle drží myšlenka, sledování nemoci a pozornost, kterou jí věnujeme. Pokud se necítíš právě nejlíp, nemluv o tom - pokud nechceš, aby se nemoc zhoršila. Když nasloucháš lidem, jak mluví o nemocech, které je trápí, dodáváš jejich nemocem energii. Místo toho stoč hovor na pozitivní věci a snaž se dotyčnou osobu vnímat jako zdravou.
5. Víru ve stárnutí máme jen v mysli. Osvoboď tedy své vědomí od veškerých takových myšlenek. Zaměř se na zdraví a věčné mládí.
6. Neposlouchej všeobecné „pravdy“ o nemocech, stárnutí a jiných naučených vzorců, co se smí, nesmí, co by tomu řeklo okolí apod. Nezabývej se různými pověrami. Negativní informace ti neposlouží.

 VIII. Tajemství jako klíč ke světu
1. Čemu se vzpíráš, to přitahuješ, neboť se na to svými emocemi silně zaměřuješ. Abys něco změnil (a), vstup do svého nitra a myšlenkami a pocity vysílej nový signál.
2. Světu nemůžeš pomoci tím, že se zaměříš na vše negativní. Jakmile se zaměříš na negativní události světa, nejenže k nim ještě další přidáš, ale také přivedeš víc negativních věcí do svého života.
3. Místo soustředění na problémy světa, věnuj svou pozornost a energii důvěře, lásce, hojnosti, vzdělání a míru.
4. Dobro nikdy nevyčerpáme, neboť pro každého je ho víc než dost. Život má být bohatý!
5. Skrze myšlenky a pocity máš schopnost proniknout do neomezené nabídky a zrealizovat ji.

 IX. Tajemství jako klíč k sobě samotnému
1. Všechno je energie. Ty jsi energetickým magnetem, a tak vše, po čem toužíš, elektricky nabíjíš a přitahuješ k sobě a zároveň energicky nabíjíš sebe a přitahuješ sebe ke všemu, co chceš.
2. Jsi duchovní bytostí. Jsi energie a energie nemůže být stvořena, ani zničena, jen mění formu. Proto je tu tvoje čistá podstata odjakživa a bude tu navždy.
3. Vesmír vzniká z myšlenky. Jsme tvůrci nejen vlastního osudu, ale i vesmíru.
4. Je nám dána k dispozici nekonečná nabídka myšlenek. Veškeré vědění, všechny objevy a vynálezy existují v univerzální mysli jako možnosti, které čekají na to, až je z ní lidská mysl získá.
5. Všichni jsme spojeni a všichni jsme jedno.
6. Zbav se těžkostí minulosti, nedej na kulturní kódy a společenské mínění. Jedině Ty jediný (á), si můžeš tvořit život, jaký si zasloužíš.
7. Zkratkou k naplnění tvých tužeb, je vidět své touhy, jako absolutní skutečnost.
8. Tvoje síla je ve tvých myšlenkách, proto si jí buď vědom (a). Jinými slovy: "Nezapomeň si pamatovat."

 X. Tajemství jako klíč k životu
1. Zaplň tabuli života vším, po čem toužíš.
2. Snaž se jen cítit dobře teď hned.
3. Čím víc budeš používat sílu, kterou máš uvnitř, tím víc síly skrze sebe získáváš.
4. Čas využít vlastní velikost nastal právě teď.
5. Nacházíme se uprostřed slavné éry. Jakmile se zbavíme limitujících myšlenek, zakusíme opravdovou vznešenost lidství - v každé oblasti tvorby.
6. Dělejme to, co máme rádi. Pokud nevíš, co ti přináší radost, polož si otázku: "Co je mou radostí?" Ponoř se v klidu do svého nitra a poslouchej srdcem. Jakmile se odevzdáš radosti, přitáhneš velké množství radostných věcí, protože radost vyzařuješ.
7. Teď, když jsi poznal (a) tajemství, je na Tobě, co uděláš. Cokoli si vybereš, je správné. Veškerá síla je Tvoje.

 
, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting